"Saada kalorite lugemine ja toidu kaalumine kukele" väljakutse

4-nädalane toitumise väljakutse annab sulle selge plaani, kuidas langetada kehakaalu ja parandada tervist ilma dieetideta

Minu tegemisi on kajastanud:

Dieedid ei tööta

Kas tuleb tuttav ette? Sa alustad oma järjekorras "juba-ei-tea-mitmendat" dieeti.


Esimene paar nädalat on kõik justkui tipp-topp, kaal langeb ja kuigi kõht kergelt koriseb, siis sa ei lase sellest ennast segada. Saab ju "salaja" õhtul paar porgandit põske pista. Toidu kaaluminegi tundub veel normaalne, sest motivatsioon on ju kõrgel.


Aga siis saabub mingi murdepunkt. Mõte toidu kaalumisest ajab iiveldama ning iga ampsu kalorite lugemine tundub lihtsalt jabur. Kaalunumbergi ei tee enam koostööd. Tunned, et keha streigib. Ja sõbranna sünnipäeval söödud koogitükk rändas ka justkui otsejoones puusadele.


Ja nii ongi, need dieedid on alati lühiajalised ning üldjuhul mõjuvad sinu ainevahetusele ning hormonaalsele seisule negatiivselt. Mis omakorda paneb sinu keha vähem energiat kulutama.


Kui aga õpid vaatama pelgalt kaloritest kaugemale, muutub nende lugemine ebavajalikuks.

See väljakutse aitab sul:

 • Saada lahti vajadusest lugeda kaloreid ja toitu kaaluda: Sa ei taha ju seda elu lõpuni teha?
 • Tõsta sinu ainevahetuse kulutuse taset: Saad teada, kuidas näiteks süüa senise 1200 kcal asemel 1800 kcal ja ikka langetada kehakaalu. Jah, see on võimalik! Selle väljakutse käigus tutvustame sulle 4 osast koosnevat süsteemi, mis astub 2 sammu kaloritest kaugemale.
 • Saada teada, millised toiduained, millises vahekorras on kõige efektiivsemad rasvapõletajad: Kas teadsid, et osad söödud rasvad pakivad ennast kergemini sinu rasvavarudesse? Või et valgud kulutavad juba 20-30% söödud energiast juba toidu seedimisele ära?
 • Parandada sinu kaalu langetust soosivate hormoonide toimimist: Läbi selle, mida sööd ja kuidas elad, saad otseselt mõjutada insuliini, leptiini (täiskõhu hormoon), greliini (näljahormoon), kortisooli (stressihormoon, mis on kaalu langetuse vastane), kilpnäärmehormoonide ja suguhormoonide tööd. Ja see moodustab 2/3 sinu edust. Ehk siis kas pead nälgima ja "dieedi" lõppedes tuleb kehakaal tagasi või sööd ohtralt ning langetatud kehakaal püsib eemal.
 • Langetada kehakaalu, kui see on sinu eesmärk: Ja seda ainult keharasva arvelt.
 • Saada lahti magusaisudest ning näljast: See on otseselt seotud sellega, mida sööd.
 • Taastada toiduga uuesti hea suhe: Söömine muutub sinu jaoks uuesti naudinguks, mitte süümekate tekitajaks.
 • Muuta kogu pere söömisharjumusi: Lapsed saavad harjumused kodust kaasa.
 • Liitu sulle sobival ajal: See väljakutse on ilma kindla alguskuupäevata. Liitu siis, kui sulle endale sobib. 4 nädalat läheb sellest hetkest käima.

Heikki Mägi

Toitumise mentor, 3 lapse isa

15+ aastat kogemust

Olen tervisliku toitumise vallas tegutsenud üle 15 aasta. Minu esimene loodud toitumise teenus on Eestis üks tuntumaid, läbi mille olen aidanud tublisti üle 100 000 eestlasel oma toitumist ja tervist muuta.


Nüüd on aga aeg astuda samm edasi ning aidata inimestel saada lahti vajadusest üldse oma toitumist mõne kava abiga jälgida.


Olen lõpetanud Tartu Ülikooli füsitoteraapia erialal, olnud aastaid toitumisspetsialist ning treener. Igapäevaselt viin läbi toitumise- ja elustiili koolitusi nii ettevõtetele kui ka asutustele.


Olen välja andnud 3 fitnessi- ja toitumisealast raamatut.

Kliendi tagasiside

"Töötava nelja lapse emana tunnen praegu palju rohkem, et jõuan juhtida ka enda toitumist ja sinu antud loogika järgi endale asjad kokku visata. Muidu jäi koguaeg toitumise jälgimine pooleli. Tuled töölt ja ees ootab näljane perekond kus on nii lasteaiast väsinud 2-aastane kui ka 185cm pikkused jõuksis käivad teismelised poisid… loomulikult alustad spagethi bolognesest ja siis lihtsalt ei jõua enam endale eraldi mingi retsepti järgi veel lisaks vaaritama hakata. Nüüd võtan kapist kodujuustu, tomatid ja eilsed kartulid ja saan ka mulle sobivalt söönuks. Aitäh Heikki, et selle asja tegid!"

Liisa Kruustük

Mida väljakutse sisaldab?

 • 4-nädalane videotreening, mis juhendab sind samm-sammult, kuidas vabaneda kalorite lugemisest ja toidu kaalumisest. Igaveseks (väärtus 49.99€)
 • 2 live videokohtumist zoomis (väärtus 160€)
 • “Muuda ennast kaloripõletusahjuks” süsteem, mis tõstab sinu ainevahetuse kiirust ja paneb rohkem energiat kulutama (väärtus 29.99)
 • Täielik to-do list ja ülesanded igaks nädalaks (9.99€)
 • Sinu isiklik jagatav progressi jälgimise Google sheets template (väärtus 9.99)
 • Tagasiside ja toetus läbi e-maili ja Facebook´i suletud grupi (väärtus 26.99€)

Tasuta boonused!

 • Retseptikogu, mis sisaldab kiirelt, lihtsalt ja soodsalt valmivaid toite (väärtus 9.99)
 • “Lollikindel soodsa šoppamise süsteem”, mis teeb sulle toiduainete ostmise lihtsaks ning vähendab šoppamisele kuluvat aega. Sisaldab ka täielikku nimekirja heakskiidetud toiduainetest. Pluss sulle valmis tehtud baasostunimekiri. (väärtus 9.99)
 • “Valmib 5 minutiga” kiire vanema kokkamise juhend (väärtus 9.99)
 • “Käi restoranis nagu boss” plaan. Täpne juhend, kuidas väljas tervislikult süüa (väärtus 9.99)
 • Tasuta ligipääs aastaks Frillice kogukonna toitumise äpile (väärtus 39.99€)

Väärtus 366.90 €

Soodushind 49.99 €

Kliendi tagasiside

"Tagasisidena niipalju, et alustasin 2. jaanuaril. Kahe nädalaga on kadunud 2.1 kg. Esimesed paar päeva oli ajus imelik särin, et mis mõttes ma oma toitu ei kaalu? Imelik... Siis harjutasin end selle mõttega, et no kuule, ise ju tahtsin normaalset ja elutervet suhtumist söömisesse. Lase nüüd see toidu kaalumise mõte vabaks!
See mul paari päevaga õnnestus ka, täna ma enam toidu kaalumisele ei mõtle. Mees teab ka, et teen jälle mingit “toitumist” (naiste värk). Küsis, et kuidas ma toitun, ei kaalugi või? Vot ei kaalu jah! Tegelikult täitsa lõbus. Eemalt vaadates tundub justkui toituksin puusalt.

Kaalunumber kaalunumbriks, olulisemad muutused, mida olen täheldanud:

- Mul ei ole isusid. Söön 3 korda päevas ja korralikult.
- Mul on energiat!. Viimased 12 tunnised sess-õppepäevad said kergusega tehtud! Ja mul on tagatippu veel ka õhtul kodus energiat! Sügisel seda polnud, läksin sessilt tulles kohe magama.
- Mu mentaalne pool on tasakaalukam kui varem. Ma olen loomult tasakaalukas, huumorimeelne - märkan erinevust ka selle poole pealt.
- Mu keha ümbermõõdud kahanevad. Mu eesmark oli “kohevusest” vabaneda, see on nüüd kadunud. Kellarihm mu randmel hakkas logisema, kahandasin augu võrra.

Nii et lühidalt- lahe! Sõna otseses ja igas mõttes! Aitäh!"

Maie Keinast

+100K

Aidatud inimest

15+

Aastat kogemust

4

Nädalat muutuseni

2 kg

Vähem keharasva

Kas see ka minu peal töötab?

Olen ka ise teinud läbi selle sama teekonna. Olin 25 aastat vana, kaalusin üle 115 kg ja olin tugevas ülekaalus. Minu vererõhk oli "taevastes" kõrgustes, mul oli raskusi magamisega ning vaevlesin energiapuuduses. Igal aastal võtsin ennast paar korda käsile, langetasin head tublid kilod, aga mõne kuu möödudes olid neist vähemalt pooled tagasi tulnud. Klassikaline jo-jo dieet.


Täna tean, et minu lähenemine oli rohkem kui pealiskaudne. Jah, minu kalorid olid kenasti loetud, aga ma jätsin tähelepanuta kõik muu, mis on tegelikult ühe tervisliku ja hästi toimiva keha taga. Läbi selle, mida ja kuidas sa sööd, on võimalik teadlikult muuta oma keha ainevahetuse kiirust, rasvapõletust ning hormoonide seisu. Ja seeläbi saavutada ka püsivad muutused.


Täna olen 43, vaba igasugusest vajadusest oma toitu kaaluda ja kaloreid lugeda. Minu kehakaal on ilma vaevata püsivalt 90 kg. Perearst ei võta enam visiidi käigus vererõhuaparaati väljagi. Magan hästi. Magusaletist kõnnin külma kõhuga mööda. Ja selle kõige juures teen ma trenni ainult 2 tundi nädalas.


Selle väljakutse raames jagan kõiki oma nippe samm-sammult ka sinuga, et ka sinu muutused oleksid jäädavad.

Kliendi tagasiside

"Olen juba selle lühikese ajaga õppinud toitu teistmoodi vaatama ja söön rohkem läbimõeldult. Enesetunne on võrreldes väljakutsele eelneva ajaga täiesti teine – keha ei lähe päeva peale paiste, isusid sisuliselt ei ole ja energiat on nii palju juures. Küll aga kaal langeb nii kiiresti, et pean veel rohkem sööma hakkama, et seda veidi pidurdada, mille üle ma tunnen küll ainult rõõmu, sest toitu kaaludes piirasin end oluliselt rohkem ja tihtipeale ei tahtnud endale nö lisapuuviljugi lubada. Nüüd söön rohkem kui varem ja enesetunne on parem kui varem. Äge."

Mari

"Saada kalorite lugemine kukele" 4-nädala väljakutse

49.99€

 • 4-nädalane videotreening
 • 2 live videokohtumist
 • “Muuda ennast kaloripõletusahjuks” süsteem
 • Täielik to-do list ja ülesanded
 • Progressi jälgimise Google sheets template
 • Tagasiside ja toetus
 • Retseptikogu
 • “Lollikindel soodsa šoppamise süsteem”
 • “Valmib 5 minutiga” kiire vanema kokkamise juhend
 • “Käi restoranis nagu boss” plaan
 • Tasuta ligipääs aastaks Frillice äpile

"Tolku polnud" 30-päevane raha tagasi garantii

Enim küsitud küsimused

Kudas see väljakutse hakkab välja nägema?

Kui oled väljakutsega liitunud, siis saadan sulle ligipääsu oma e-keskkonnale, kust leiad kõik vajalikud materjalid. Sealt leiad eest lühivideod (ausõna ei ole tundide pikkused), kus räägin sulle lahti kõige olulisemad nipid. Igaks nädalaks saad to-do listi, mis aitab sul oma keha toimimist samm-sammult muuta. 2 korda selle 30 päeva jooksul toimivad ka live videokohtumised, kus saad küsida küsimusi ja toetust.

Kas on oluline, millal liitun?

See väljakutse ei ole seotud mingi kindla alguskuupäevaga. Alusta siis, kui sulle sobib. Lihtsalt planeeri selleks 4 nädalat.

Aga kui mul on juba ostetud mõne toitumiskava. Kas see läheb lörri?

Saad ka edasipidi kasutada erinevaid toitumiskavasid, aga mitte kalorite jälgimiseks vaid retseptiideede saamiseks. Kui oled saanud vajalikud teadmised, siis oskad nende retseptide seast teha parimad valikud.

Kas selle väljakutsega saab ka kehakaalu langetada?

Kui sinu eesmärgiks on kehakaalu langetamine, siis kindlasti langeb selle 4 nädala jooksul ka sinu kehakaal. Keskendume väljakutses sellele, et see kaalu kaotus toimuks eelkõige keharasva arvelt. See aitab hoida sinu muutused püsivad.

Aga ma söön lõunat väljas. Kas siis tasub liituda?

Annan sulle kaasa täpse "Käi restoranis nagu boss" juhendi, mis aitab sul väljas süüa ilma igasuguste probleemideta.

Mis siis saab, kui see väljakutse minule ei mõju?

Kui see väljakutse sinu jaoks mingil põhjusel ei töötanud, siis saad 30-päeva jooksul raha tagasi. Ilma küsimusi küsimata.

Kliendi tagasiside

"Hasart on sees, väga lahe on toidu peale selliselt struktuurselt vaadata ja mindfully poes käia."

Martti Vilumaa

30 päeva "Tolku polnud"100% garantii

Mulle on väga oluline, et see väljakutse muudaks sinu elu kui ka senist arusaamist tervislikust toitumisest. Et see tõepoolest aitaks sul saada vabaks igasugustest ajutistest dieetidest. Seepärast on minu lubadus lihtne - kui tunned, et see väljakutse ei aidanud sind sellel teel, siis saad 30 päeva jooksul pärast liitumist ilma küsimusi esitamata raha 100% tagasi.


Olen maksnud raha tagasi Katrinile ja Signele.

Aitab kalorite lugemisest ja dieetidest

Kohtume väljakutses.

Heikki